Jakie są najlepsze seks prezenty dla naszego partnera?

261

Każdy ma ochotę zrobić coś nietypowego od czasu do czasu. Jedną z tych rzeczy może być erotyczny prezent dla swojego partnera. Wiadomo iż źle dobrany prezent, może sprawić, iż nasza druga połówka będzie zawiedziona, bądź też nawet rozgoryczona nim, dlatego też, dziś wam pokażemy, jakie są najlepsze seks prezenty  dla waszego partnera!

Jakie są najlepsze seks prezenty dla naszego partnera?

1. Świece do masażu – miejsce pierwsze

Jest to dość uniwersalny prezent na każdą okazję. Bez problemu możemy je podarować naszemu partnerowi, nawet w obecności rodziny bez obawy że ktoś będzie nam robił później wyrzuty sumienia z tego powodu. Można oczywiście je używać po prostu jako świece zapachowe, ale ich głównym przeznaczeniem jest oczywiście masaż podczas seksu

2. Korek analny – miejsce drugie

Ciężko jest nie zauważyć rosnącą popularność tego gadżetu, z kilku prostych powodów.

– To naturalnie poszerzenie strefy erogennej (partnerka przyzwyczaja się do ,,czegoś” w odbycie)

– zablokowanie dostępu partnera do odbytu, przez co nie ma ryzyka na przypadkowy (bolesny zazwyczaj dla partnerki seks analny)

– dodatkowa przyjemność podczas seksu

3. Kulki gejszy – brązowy medal

To jeden z tych gadżetów, który śmiało można podarować partnerce, ponieważ tak naprawdę to nie do końca seks gadżet, ale przedmiot który służy do treningu mięśni dna miednicy. Regularne używanie kulek gejszy poprawia jakość życia seksualnego i wzmacnia orgazm, ale również i zapobiega nietrzymaniu moczu, co jest dodatkowym plusem w tym wypadku.

4. Pierścień erekcyjny – miejsce czwarte

Przedmiot ten wzmacnia erekcję, wpływa korzystnie na długość zbliżenia i może przyczynić się do silniejszego uczucia orgazmu u mężczyzny. Istnieją modele z wibracją lub z czubkiem zapewniają dodatkową stymulację kobiecych części partnerki podczas penetracji. Jeśli chodzi o wybór, to warto jest rozważyć modele wykonane z silikonu, które są rozciągliwe i łatwe w utrzymaniu czystości. Dla bardziej zaawansowanych polecamy modele metalowe, choć te już powinny być dobierane indywidualnie.