Jak znaleźć kogoś w czasach covid-19?

188

Nie da się ukryć, że znalezienie swojej drugiej połówki w tych czasach będzie podwójnie trudne – na przykład z tego powodu, że nie ma gdzie z taką osobą wyjść, bądź też wszędzie trzeba nosić maseczki, co może utrudniać nawiązanie relacji. Jak więc znaleźć kogoś w czasach pandemii?

Jak znaleźć kogoś w czasach covid-19?

Niestety, ale internet to wszystko, co dziś mamy

Niestety, ale jako że z internetu korzysta coraz więcej osób, bo z roku na rok coraz więcej użytkowników loguje się na portale randkowe – musimy zachować ostrożność. Naturalnie wiele osób ma nadzieję na znalezienie partnerów, znajomych, lub po prostu osoby, które mogą z nimi porozmawiać. Ze względu na brak tradycyjnych sposobów poznawania nowych ludzi tego typu portal jest popularny. Drugim ważnym czynnikiem jest wygoda i możliwość preselekcji na podstawie potencjalnych kandydatów lub zdjęć kandydatów, które można zweryfikować w kolejnym etapie rozmów prywatnych. Wydaje się, że jest to idealny sposób na szybkie poznanie większej liczby osób, a ostatecznie daje dobrą okazję do wyboru osoby, która najlepiej spełnia nasze oczekiwania, pomysły i osobowość. Ogromną zaletą jest to, że rejestracja jest bardzo prosta i przeważnie szybka, a podstawowe funkcje serwisów randkowych są całkowicie darmowe, dzięki czemu o wiele łatwiej jest rozpocząć przygodę z jednej lub kilku stron. Wiele wyborów może cię zmylić.


Jednak z aplikacjami randkowymi jest jeden bardzo trudny problem – brak fizycznego kontaktu. To sprawia, że rozmowa jest bardzo delikatna i może się zakończyć w dowolnym momencie (tak samo z resztą jak konkubinat). W tym przypadku najgorzej wypadają mężczyźni, bo kobiety są wywyższane na piedestale i mogą w każdej chwili rozmawiać z kilkunastoma osobami, co właściwie spycha mężczyzn na skraj. Dlatego można dyskutować o tego typu aplikacjach, ale warto wybrać taką, która nie będzie dla nas uciążliwa, bo w końcu jej użytkownicy mogą być toksyczni. Dlatego też mimo iż internet nie jest najlepszą opcją do randkowania, to I tak zawsze warto jest postarać się znaleźć tą odpowiednią. W końcu innej opcji tak koniec końców nie masz.

Spotkania grup

Naturalnie większość spotkań w grupach jest odwoływana, dlatego też nie dziw się, kiedy zbierzecie się grupą znajomych gdzieś aby się spotkać I to się nie odbędzie. Bardzo ciężko teraz jest znaleźć miejsce, w którym swobodnie można się z kimś spotkać, dlatego też nie licz na to, że będziesz miał duże szanse na spotkanie kogoś wyjątkowego podczas gdy pandemia nadal szaleje.

Kiedy będzie dobry okres na szukanie kogoś wyjątkowego?

Na pewno po pandemii będzie łatwiej szukać partnerów, ponieważ ludzie będą mocno spragnieni związków, nie mówiąc już o kontaktach z innymi ludźmi. W końcu randkowanie będzie o wiele prostsze, dlatego też jeśli nie masz na to parcia teraz, możesz poczekać trochę, a następnie spróbować, kiedy pandemia już minie.