Jak zadbać o związek – który dopiero co zawiązałeś?

160

Dbanie o swój świeży związek może być dla ciebie bardzo kłopotliwe – w szczególności, jeśli przez dłuższy okres swojego życia żyłeś samemu. W jaki sposób więc możesz zadbać o to, aby twój związek nie rozpadł się tak szybko – jak powstał?

Jak zadbać o związek – który dopiero co zawiązałeś?

Pamiętaj, że słowa mogą ją zranić

Niestety ale jest to prawdziwe ze względu na fakt, że możemy sprawić, że druga osoba zaczerwieni się lub sprawić, że nasza wybranka nas znienawidzi, a także może to sprawić, że nasza wybranka będzie chciała się trzymać z dala od nas, w zależności od tego, jak prowadzisz rozmowę. Ale zanim zaczniesz rozmawiać ze swoim partnerem, podamy Ci kilka sugestii, jak z nim porozmawiać. Na początek musisz zrozumieć obecny nastrój swojego partnera. Im lepszy, tym lepiej dla Ciebie. W końcu może nie każdy wie, że jeśli partner jest w złym nastroju, jego pragnienie miłości zmniejszy się, prawda?

Pamiętaj o byciu delikatnym

Oczywiście niektórzy partnerzy lubią pikantną rozmowę, a nawet oglądanie filmów erotycznych razem, ale nie jest to zbyt częsta sytuacja, dlatego pamiętaj, aby rozmowę rozpoczynać powoli delikatnym tematem, a wraz z postępem rozmowy będzie ona emitowała subtelne znaczenia seksualne, a jednocześnie pozwoli Jesteś szczęśliwy i elokwentny. Oczywiście dobre zrozumienie języka flirtowania jest również bardzo przydatne, więc znacznie łatwiej jest przeczytać lub zapoznać się z terminem amator niż innym. W porządku, ale wróćmy do tematu. Jeśli nasz rozmówca jest zadowolony, a rozmowa jest prowadzona w odpowiedni sposób, a my elokwentnie używamy „właściwych słów”, mamy dużą szansę, aby rozpalić pragnienia i rządzę miłości naszej partnerki

Sexting pomoże ci w rozpaleniu partnerki do czerwoności

Naturalnie możesz zacząć pisać naprawdę niegrzeczne wiadomości do swojej partnerki, co może sprawić, że będzie coraz bardziej pożądała seksu z tobą. Jeśli wszystkie poprzednie kroki pójdą pomyślne, możemy to możesz uprawiać z nią seks – a być może i nawet oglądać filmy erotyczne razem. Jest całkowicie możliwe, aby partner seksualny powoli namawiał swoją drugą połówkę do zrobienia tego, co naszym zdaniem jest naprawdę podniecające. Naturalnie musisz robić to w umiejętny sposób, ponieważ rozmowa prowadzona w nieodpowiedni sposób może doprowadzić do tego, że nie twoja partnerka nie będzie miała już ochoty na rozmowę, co może skutkować tym, że na ten dzień niestety ale nie zaliczysz.