Jak poderwać faceta?

157

W dzisiejszych czasach dziedzina podrywu nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Coraz częściej uwodzą także kobiety, biorąc sprawy w swoje ręce i podbijając do facetów, którymi są oczarowane. To pozytywne zjawisko sprawia, że panie nie są już dłużej zdane tylko na tych, którzy łaskawie do nich podejdą, tylko same mogą odkryć w sobie instynkt łowcy i zapolować na seksownego kociaka. Szczególnie wówczas, gdy mężczyzna jest otoczony wianuszkiem kobiet, w którym trzeba się czymś wyróżni, żeby zwrócić na siebie uwagę. Oto kilka porad dotyczących tego, jak poderwać faceta.

Bądź tajemnicza

Żeby facet się Tobą zainteresował, nie możesz być oczywista. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają w sobie nutkę tajemniczości. Kiedy go poznajesz, nie mów o sobie wszystkiego, tak żeby z łatwością przejrzał Cię na wylot. Pozostaw nieco niedopowiedzeń. Sprawi to, że nawet kiedy zakończy się wasze spotkanie, nie opuścisz jego głowy. Nadal będziesz go nurtowała i przyczyniała się do długich rozmyślań nad tym, jak rozszyfrować Twoje wypowiedzi i Twoje zachowanie. Nie bądź do bólu logiczna. Jeżeli pozostawisz w swoim sposobie bycia nieco sprzeczności, z pewnością zaintryguje to mężczyznę.

Zadbaj o swój wygląd

Osobowość oczywiście jest ważna, o ile nie najważniejsza, ale nie da się poderwać faceta nie dbając o swój wygląd. Pokaż mu się w wystrzałowej stylizacji, jednak pamiętaj, aby pasowała ona do Twojej sylwetki. Podobnie postępuj z makijażem. Nie traktuj go jako sposobu na przykrycie wad, tylko jako metodę na podkreślenie Twoich zalet. Wbrew temu, co się może wydawać, mężczyźni najbardziej doceniają naturalną urodę. Nie przejmuj się też tym, że masz na przykład za mały albo za duży biust. Istnieje mnóstwo facetów, którzy uwielbiają zarówno drobne, jak i duże, dorodne piersi.

Rozpal go seksownymi zdjęciami

Kiedy już zdobędziesz jego numer albo znajdziesz go na portalu społecznościowym, nie ograniczaj się do samego tekstu. Prędzej czy później wyślij mu jakieś sex fotki na sexeo.pl. Mężczyźni to uwielbiają. Chyba nie ma takiego, któremu krew nie zaczęłaby szybciej płynąć w żyłach po otrzymaniu erotycznego zdjęcia. Nie odsłaniaj się jednak cała od razu. Najpierw zasugeruj w tekście co masz na sobie żeby podsycić jego zainteresowanie. Później sfotografuj się w seksownej, koronkowej bieliźnie, ściągnij ją z siebie i zrób zdjęcie samemu kompletowi. Wtedy wyobrazi sobie Ciebie w całej okazałości. Dopiero na sam koniec zaprezentuj mu szczegóły Twojego atrakcyjnego ciała. Nie ma takiej możliwości, aby ich nie docenił. Ekscytującym sposobem na podryw może być także nagranie filmiku, na którym wykonujesz seksowny striptiz czy zabawiasz się z dildo. Po otrzymaniu takiej przesyłki każdy będzie chciał zająć miejsce gadżetu i Cię zaspokoi.

Krótka znajomość czy dłuższy romans?

Kiedy już zdobędziesz upragnionego faceta, z pewnością w którymś momencie się zorientujesz, czy chcesz go zatrzymać przy sobie na dłużej, czy wolisz przeżyć z nim krótki, ale namiętny romans. Kiedy zwycięży ta pierwsza opcja, pozostanie Ci nie rezygnować z technik podrywu, tylko stosować je cały czas. Jeżeli będziesz chciała podtrzymać ogień w związku, nie przestawaj być tajemnicza i intrygująca. Z pewnością pomoże to w ciągłym podsycaniu zainteresowania Twoją osobą.