Jak dowiedzieć się – jak nasz partner chce się kochać?

189

Bardzo wiele związków rozpada się właśnie przez niedopasowanie partnerów w łóżku. Powtarzalny seks może być przyczyną tego, że i nasz związek się rozpadnie, ale skoro czytasz ten poradnik – to zapewne chcesz dowiedzieć się, jak się dowiedzieć – jak nasz partner ma ochotę się kochać?

Jak dowiedzieć się – jak nasz partner chce się kochać?

Porozmawiaj z nim na te tematy

To niebywałe, jak wielu partnerów nie jest w stanie porozmawiać ze sobą na te tematy. Przecież to tylko rozmowa – oczywiście, niektórzy mają ogromne fantazje, takie jak z filmów ,,50 twarzy Greya” – ale realizacja takich zachcianek może mieć bardzo pozytywny wpływ na to, jak nasz partner nas odbiera, czyż nie? Nie musimy koniecznie się do tego zmuszać – przecież wystarczy, że spróbujemy – jeśli nam się to nie spodoba, to wystarczy powiedzieć przecież ,,nie” – jeśli jednak odpowiedź będzie ,,tak” – to gratulacje, właśnie dowiedzieliśmy się jakiego seksu nasz partner pragnie.

Jeśli nie masz odwagi o tym rozmawiać – spróbuj ponownie, ale w inny sposób

Osoby które wypiły sporą ilość alkoholu są nam w stanie naprawdę sporo powiedzieć. Może i wydaje się to dość nieczystą zagrywką, no ale przecież nie będą piły same, poza tym przecież nie przymusimy jej/ją do tego – aby nam o tym powiedziała, z racji tego że odpowiedź najczęściej będzie po prostu nieszczera. Wypicie kilku lampek wina bądź kilku kieliszków wódki przez naszego partnera przy romantycznej kolacji może się okazać dla nas bardzo pouczające pod względem tego, co nasz partner lubi robić w łóżku. Jednakże jak wszystko, to ma również i swoje minusy, ponieważ przypadkiem możemy się również dowiedzieć o tym, że na przykład nasz partner nie uważa nas za atrakcyjnych seksualnie, bądź też woli oglądać pornole, zamiast się z nami kochać. A wtedy lepiej jest raczej zacząć szukać nowego partnera – z racji tego że jak wiadomo, związek nie samą miłością żyje – bez dopasowania w łóżku równie dobrze możemy ,,zostać przyjaciółmi”.

Zagraj z nim/nią w jakąś seks grę

Słyszałeś kiedyś o seks kostce? To taka gra, która polega na tym, że jeden z partnerów rzuca kością, i ta pozycja, która pokaże się na górze kości powinna zostać wykorzystana w trakcie waszego stosunku. Naturalnie istnieje wiele gier związanych z seksem, dlatego też nie musisz się jedynie ograniczać do takiej formy seks zabawy. Wystarczy tylko, że odkryjecie taką seks zabawę, która będzie się podobała wam obu. Wtedy w większości pójdzie już z górki.