Automatycznie zapisany szkic

122

Drogeria erotyczna to przede wszystkim miejsce, gdzie można zakupić różnego rodzaju środki i kosmetyki, które przyczynią się do zwiększenia doznań erotycznych w trakcie stosunku seksualnego. W takim miejscu znaleźć można różnego rodzaju kremy, żele, zapachy, ale również zabawki erotyczne, które podnoszą libido i skutecznie pobudzają oraz podniecają partnerów w życiu intymnym. Kiedy warto sięgać po zakupy w drogeriach erotycznych by życie seksualne było bardziej zmysłowe?

Czy każdy powinien robić zakupy w drogeriach erotycznych?

Takie sklepy, jak drogerie erotyczne oferują różnego rodzaju produkty, które nie każdemu przypadną do gustu i nie każdy również z nich chętnie skorzysta. Niektóre pary nie potrzebują dodatkowych atrakcji seksualnych by doznawać wyjątkowych i czułych chwil. Inne zaś, nie wyobrażają sobie stosunku seksualnego, szczególnie gry wstępnej, bez konieczności zastosowania dodatkowych produktów wspomagających doznania seksualne. Punkt ciężkości leży przede wszystkim w intymnej relacji osób oraz predyspozycji do urozmaicania życia seksualnego. Wydaje się, że kosmetyki i produkty z drogerii erotycznych są często niedoceniane – ich wypróbowanie praktycznie nie jest kosztowne, a w wielu przypadkach prowadzi do nieoczekiwanych i pozytywnych w skutkach efektów.

Jakie produkty można zakupić w drogerii erotycznej?

Obecnie drogerie erotyczne oferują bardzo zróżnicowany asortyment zakupowy. Jednym z ważniejszych i niezastąpionych kosmetyków stosowanym w zaciszu sypialni są różnego rodzaju lubrykanty na bazie silikonu. Dzięki nim można cieszyć się seksem dłużej, unikając przy tym otarć naskórka i mikrouszkodzeń śluzówki. Odpowiednie nawilżenie pozwala również na większe eksperymentowanie doznań seksualnych z użyciem różnych gadżetów.

Do gry wstępnej idealnie pasować będą olejki do masażu oraz świece. W tym drugim przypadku można zapewnić partnerowi masaż ciepłym balsamem, co wyjątkowo pobudza układ nerwowy i wyzwala feromony. Istnieją również specjalne olejki stosowane w miejscach intymnych, które dostarczają przyjemnego efektu rozgrzewania. Wspomnieć należy również o różnego rodzaju specjalnych kosmetykach oralnych i analnych, mających na celu uśmierzyć potencjalny ból i wspomóc proces budowania pozytywnego podniecenia w trakcie seksu.

Dość liczną grupę produktową oferowaną przez drogerie erotyczne stanowią zabawki erotyczne. Potrafią one intrygować, czasami nawet nieco onieśmielać, ale zdecydowanie przyczyniają się do urozmaicenia życia seksualnego. Coraz więcej osób zainteresowanych sięga po nie. Takie rozwiązanie na pewno dostarczy nieco pikanterii w sypialni. Wybór jest bardzo szeroki – od masek, strojów i kajdanek, kończąc na różnego rodzaju wibratorach czy korkach analnych. Praktycznie wybór jest bardzo szeroki i zależy tylko i wyłącznie od upodobania oraz poziomu eksperymentowania konkretnej pary.

Dla kogo drogeria erotyczna?

Życie seksualne w zaciszu domowym można różnie interpretować i tym bardziej praktykować. Jest to sprawa indywidualna każdej pary i – zgodnie z tytułem wiersza Fredry – „wolnoć, Tomku, w swoim domku”, jest nieograniczona, jeżeli tylko nie przeszkadza drugiej stronie. Czy drogeria erotyczna jest przeznaczona dla każdego? Oczywiście nie. Nie każdy potrzebuje akcesoriów by strefa komfortu życia erotycznego musiałaby być wspomagana nienaturalnie. Z drugiej strony korzystanie z dobrodziejstw drogerii erotycznych dodaje wielu związkom innego wymiaru i znacznie większego podniecenia. Wybór tak naprawdę jest kwestią bardzo indywidualną, przede wszystkim do rozważenia przez wszystkie osoby zaangażowane w życie seksualne.